Imnul festivalului
Click
pentru a asculta imnul festivalului

Inscrisi

Sectiunea Muzica Instrumentala-Clasica-Culta

Categoria 5-9 ani.

1.Borbely Melinda Timea – BRASOV

2.Brumar Ana-Maya – SIBIU-taxa achitata

3.Catrina Mirela-Magdalena – BRASOV-taxa achitata

4.Ciulica Elisabeta – BRASOV-taxa achitata

5.Dobre Alexia – BRASOV

6.Durac Smaranda Maria – BRASOV-taxa achitata

7.Haidau Roxana Petronela – BRASOV-taxa achitata

8.Ilie Cristina – BRASOV-taxa achitata

9.Neacsu Victor – DR. TR. SEVERIN-taxa achitata

10.Oprea Hedda – BRASOV-taxa achitata

11.Porancea Ariana Maria – BRASOV-taxa achitata

12.Roberts Olivia Mary – SIBIU-taxa achitata

13.Stancescu Georgiana Alexia – BRASOV-taxa achitata

14.Loday Adele – BRASOV-taxa achitata

Categoria 10-14 ani.

1.Benghea Catalina Maria – SIBIU-taxa achitata

2.Calitu Nicolae George – BRASOV-taxa achitata

3.Festila Denisa Ioana – BRASOV -taxa achitata

4.Festila Florin – BRASOV-taxa achitata

5.Irava Teodora – BACAU-taxa achitata

6.Oanes Mircea Constantin – BRASOV-taxa achitata

7.Stanciu Ovidiu Daniel – BRASOV-taxa achitata

8.Roberts Emma Maureen – SIBIU-taxa achitata

9.Muresan Andra Miruna – CLUJ-taxa achitata

10.Prisacaru Nicoleta – CLUJ-taxa achitata

11.Puchiu Emanuel Florin – BRASOV-taxa achitata

12.Hoinarii Craiului -taxa achitata

 

Categoria 15-20 ani.

1.Coman Andrei Iulian – BRASOV-taxa achitata

2.Boboia Eduard – BRASOV-taxa achitata

3.Laura Munteanu & Muresan Valentin – BRASOV

4.Muresan Valentin – BRASOV

5.Gavrila Cristina Adnana – BRASOV

6.Adetu Edith Georgiana – BRASOV

7.Roman Tina – GALATI-taxa achitata

8.Mircea George Robert-taxa achitata

Sectiunea Muzica Populara

Categoria 5-9 ani.

1.Pantazi Gabriela Valeria – PRAHOVA-taxa achitata

2.Valceanu Romina Maria – RM. VALCEA

3.Vlad Bianca MIhaela – PRAHOVA-taxa achitata

4.Tatulescu Maria Antonia – PLOIESTI-taxa achitata

5.Stoica Antonia Maria – PRAHOVA-taxa achitata

6.Popa Andreea – BRASOV-taxa achitata

7.Mironescu Elena Laura – BRASOV-taxa achitata

Categoria 10-14 ani.

1.Ana-Maria Pascu – BRASOV-taxa achitata

2.Craciunescu Camelia Andreea – BUCURESTI-taxa achitata

3.Dinea Adnana Georgiana – RM. VALCEA-taxa achitata

4.Dragoiu Bogdan – BRASOV-taxa achitata

5.Guiman Ana-Maria – BRASOV-taxa achitata

6.Ilie Aretta Alexandra – BRASOV-taxa achitata

7.Istrate Elena – BRASOV

8.Irava Teodora – BACAU-taxa achitata

9.Lidia Iuga – BRASOV-taxa achitata

10.Maghiari Camelia Daiana – CLUJ-taxa achitata

11.Man Raul Alin – BRASOV-taxa achitata

12.Oana Bianca Paula – BRASOV-taxa achitata

13.Turcea Mihai Adrian – BRASOV-taxa achitata

14.Puiu Diana Mihaela – TELEORMAN

15.Zlatov Elena – CONSTANTA-taxa achitata

16.Timariu Bianca Irina – BRASOV-taxa achitata

17.Iovita Casiana Gabriela – BRASOV-taxa achitata

Categoria 15-20 ani.

1.Banu Adrian – BRASOV-taxa achitata

2.Boboboc Mihaela – BRASOV-taxa achitata

3.Cojocaru Corina – BRASOV-taxa achitata

4.Dragut Ioana – BRASOV-taxa achitata

5.Liviu Olteanu – CRAIOVA-taxa achitata

6.Oltean Andreea Adelina  – COVASNA-taxa achitata

7.Otel Ramona Claudia – BRASOV-taxa achitata

8.Pantazi Ciprian Stefan – PRAHOVA-taxa achitata

9.Statie Alina-Elena – OLT-taxa achitata

10.Stoica Crinela Isabela – BRASOV-taxa achitata

11.Coman Andrei Iulian – BRASOV-taxa achitata

12.Gociman Raluca Elena – BRASOV-taxa achitata

13.Mihaita Adina Elena – PRAHOVA-taxa achitata

Sectiunea Muzica Pop

Categoria 5-9 ani.

1.Andreea Mihai – BRASOV-taxa achitata

2.Badea Denis Nicolae – BRASOV

3.Catalina Neacsu – BRASOV-taxa achitata

4.Cota Patric Lucian – CLUJ-taxa achitata

5.Crisan Patricia – CLUJ-taxa achitata

6.David Popa – BRASOV-taxa achitata

7.Diana Orbu – BRASOV-taxa achitata

8.Dominique Simionescu – SIBIU-taxa achitata

9.Eliane Boicu – BRASOV-taxa achitata

10.Giulia Voinea – Bucuresti-taxa achitata

11.Harlab Liana Maria – BRASOV-taxa achitata

12.Luca Nicole – BRASOV-taxa achitata

13.Neacsu Victor – DR. TR. SEVERIN-taxa achitata

14.Prodea Luana Maria – SIBIU-taxa achitata

15.Grupul Floare de Malin-taxa achitata

16.Rosu Teleanu Karina Ioana – BRASOV-taxa achitata

17.Sandulescu Maria Madalina – DR. TR. SEVERIN

18.Zaharia Diana – GALATI

19.Prisacaru Alex – CLUJ-taxa achitata

20.Borbei Georgiana – CLUJ-taxa achitata

21.Ursu Stefan – BRASOV-taxa achitata

22.Ignat Bianca Teodora – BRASOV-taxa achitata

24.Bacila Simina Ioana – CLUJ-taxa achitata

23.Rosca Teodora – BRASOV-taxa achitata

24.Duet L&I – CLUJ-taxa achitata

25.Nastase Andreea – BRASOV-taxa achitata

Categoria 10-14 ani.

1.Pascu Ana Maria – BRASOV-taxa achitata

2.Stefan Andreea – IALOMITA -taxa achitata

3.Bacila Ilinca Maria – MURES -taxa achitata

4.Bratu Rucsandra – BRASOV-taxa achitata

5.Chiorean Dana Raluca – CLUJ-taxa achitata

6.Ciubotaru Patricia Casandra Denisa – BIHOR-taxa achitata

7.Barariu Codruta Bianca – BOTOSANI

8.Berta Cosmin Marian – BRASOV-taxa achitata

9.Clisu Denisa – BRASOV-taxa achitata

10.Diaconu Theodora Maria – PRAHOVA-taxa achitata

11.Dobos Maria – BRASOV-taxa achitata

12.Paunescu Elena – CONSTANTA-taxa achitata

13.Giurgiu Larisa Roxana – CLUJ-taxa achitata

14.Iacob Ioana – CLUJ-taxa achitata

15.Ilie Aretta Alexandra – BRASOV-taxa achitata

16.Ilie Valentina Sorina – GALATI-taxa achitata

17.Muresan Ingrid – BRASOV

18.Munteanu Raluca Gabriela – GALATI

19.Muresan Andra Miruna – CLUJ-taxa achitata

20.Nap Diana Madalina – CLUJ-taxa achitata

21.Stoian Nicoleta – SIBIU-taxa achitata

22.Prisacaru Nicoleta – CLUJ-taxa achitata

23.Prodan Bianca – BRASOV-taxa achitata

24.Puscaru George – BRASOV-taxa achitata

25.Roban Sergiu Antoniu – BUCURESTI-taxa achitata

26.Sdraila Paul – BRASOV-taxa achitata

27.Mihai Sebastian – GALATI-taxa achitata

28.Socaciu Teodora Maria – CLUJ-taxa achitata

29.Marcu Sonia – SIBIU-taxa achitata

30.Stanciu Ovidiu Daniel – BRASOV-taxa achitata

31.Stroe Sabrina – BRASOV-taxa achitata

32.Szakacs Timea – BRASOV-taxa achitata

33.Duet Theana – CLUJ-taxa achitata

34.Totolici Aurora Madalina – GALATI-taxa achitata

35.Vasile Roxana Madalina – GALATI-taxa achitata

36.Muller Anreea – BUCURESTI

37.Puiu Diana Mihaela – TELEORMAN

38.GFK Floare de Colt – BRASOV-taxa achitata

39.Rucsandra Ioana Alexandra – BRASOV

40.Bîrne Ioana – BRASOV-taxa achitata

41.Viman Alexandra – CLUJ-taxa achitata

42.Grupul MINISTAR – CLUJ-taxa achitata

43.Zlatov Elena – CONSTANTA-taxa achitata

44.Popa Ramona – GALATI-taxa achitata

45.Toma Laura Lacramioara – GALATI -taxa achitata

46.Grupul Copii Talentati-BUCURESTI-taxa achitata

47.Vasilescu Nicoleta Denisa-taxa achitata

Categoria 15-20 ani.

1.Andrei Coman Iulian – BRASOV-taxa achitata

2.Duet Deea & Flore – SIBIU-taxa achitata

3.Florentina Dumitru – SIBIU-taxa achitata

4.Maria Cristea – SIBIU-taxa achitata

5.Maruntel Adela – SIBIU-taxa achitata

6.Moldovan Ioana – CLUJ-taxa achitata

7.Otel Ramona Claudia – BRASOV-taxa achitata

8.Pirosca Luiza Roberta – CLUJ-taxa achitata

9.Popa Cerasela Georgiana – BRASOV

10.Rosca Ana Iulia – BRASOV

11.Chiru Daniel Mircea – BRASOV

12.Roman Tina – GALATI-taxa achitata

13.Rosianu Andreea Maria – SIBIU-taxa achitata

14.Gavan Evelina Florina – BRASOV-taxa achitata