Imnul festivalului
Click
pentru a asculta imnul festivalului

Inscrisi

Sectiunea de Muzica Clasica

Categoria 7-9 ani

1. Rosu Teleanu Karina-Ioana – Brasov

2.Vasile Larisa Elena – Brasov

3. Duet Stan Brianna Alexandra si Arsene Mihai Tudor – Bucuresti

4. Stancescu Georgiana Alexia – Brasov

5. Prodea Luana – Sibiu

6. Neagovici Laurentiu Mihai – Brasov

7. Badea Denis – Brasov

Categoria 10-12 ani

1. Besoaga Alexia Stephanie – Brasov

2. Neacsu George Andrei – Brasov

3. Neacsu Victor Iordan – Mehedinti

4. Yamada Airi – Brasov

Categoria 13-15 ani

1. Moroe Tudor – Brasov

2. Hondru Diana – Brasov

3. Murza Fivia – Brasov

4. Gafita Eusebiu – Suceava

5. Duet Ionescu Teodora si Vasile Cristina Ileana – Bucuresti

Categoria 16-18 ani

1. Puchiu Emanuel Florin – Brasov

2. Pantazi Ciprian – Prahova

3. Mazarel Vlad – Brasov

4. Boboia Eduard – Brasov

 

Sectiunea de Muzica Populara

Categoria 7-9 ani

1. Stoica Antonia – Prahova

2. Tatulescu Antonia Maria – Prahova

3. Mironescu Elena –Laura – Brasov

4. Boengiu Fugaru Ingrid Maria – Mehedinti

5. Adam Denisa Adriana – Brasov

6. Dragu Gabriel Viorel – Brasov

Categoria 10-12 ani

1. Mihaila Elena Andreea – Brasov

2. Duicu Adriana Elena – Brasov

3. Muresan Paul Cristian – Harghita

4. Pantazi Gabriela Valeria – Prahova

5. Popa Delia Nicoleta – Prahova

6. Tudorache Ruxandra Luana – Prahova

7. Vasilita Madalina – Brasov

8. Vlad Bianca Mihaela – Prahova

9.  Olari Georgiana Laurentia

10. Crisan Flavia Elena – Brasov

11. Iovita Casiana Gabriela – Brasov

12. Mocanu Raul Adrian

Categoria 13-15 ani

1. Bancescu Dumitru Alin – Prahova

2. Cîrstinoiu Laurentiu Constantin – Prahova

3. Neacsu Andreea Nicoleta – Brasov

4. Padure Catalina – Prahova

5. Gafita Eusebiu – Suceava

6. Pascu Ana Maria – Brasov

Categoria 16-18 ani

1. Achim Andreea

2. Constantin Evelina Stefania – Prahova

3. Pantazi Ciprian Stefan – Prahova

4. Birnat Paul – Brasov

 

Sectiunea de Muzica Pop

Categoria 7-9 ani

1.  Badea Nerea Maria – Brasov

2. Husman Sebastian – Iasi

3. Stan Brianna Alexandra – Bucuresti

4. Badea Denis – Brasov

5. Moise Natalia – Brasov

6.  Ciorgoda Teodora – Bucuresti

7. Prodea Luana – Sibiu

8. Ionescu Alexandra – Brasov

9. Boengiu Fugaru Ingrid Maria – Mehedinti

Categoria 10-12 ani

1. Radu Darius Gabriel – Brasov

2. Muresan Paul Cristian – Harghita

3. Vladau Daria – Brasov

4. Perpelea Iulia – Mehedinti

5.  Boicu Alboni Eliane – Brasov

6. Neacsu Victor Iordan – Mehedinti

7. Neacsu Catalina Alexandra – Brasov

8. Porancea Arianna – Brasov

9. Stanciulescu Ana – Ilfov

10. Margarit Diana – Prahova

11. Gheburel Stefania  Sorina – Dolj

12. Cretu Miruna – Brasov

13. Szakacs Timea – Brasov

Categoria 13-15 ani

1. Prodan Bianca – Brasov

2. Streinu Tabita – Mehedinti

3. Dumitru Bianca Maria – Brasov

4. Giurgiu Larisa Roxana – Cluj

5. Pal Szilard – Brasov

6. Rucsanda Ioana Alexandra – Brasov

7. Dobos Maria – Brasov

8. Bejan Gabriela – Brasov

9. Pascu Ana Maria – Brasov

Categoria 16-18 ani

1. Mircea Ioana Alexandra – Brasov

2. Szocs Renata – Harghita

4. Rosca Ana Iulia – Brasov

5. Trifanescu Ligia – Prahova

6. Maruntelu Alexandra – Brasov

7. Roth Christine – Brasov

8. Moldovan Ioana – Cluj

 

GRUPURI

1. Grupul Trandafirul – Prahova

2. Trio Trandafir – Prahova

3. Cvartet Chitara Clasica – “PASSION”

4. Grupul Hoinarii Craiului – Brasov

5. Duet Cool Girls (Ana Stanciulescu & Teodora Ciorgoda) – Ilfov