Imnul festivalului
Click
pentru a asculta imnul festivalului

Inscrisi

Sectiunea Muzica Instrumentala-Clasica-Culta

Categoria 7-10 ani

1. Dobre Alexia – Brasov

2. Stancescu Georgiana Alexia – Brasov

3. Rosu Teleanu Karina Iona – Brasov

4. Porancea Ariana-Maria – Brasov

5. Vasile Larisa – Elena – Brasov

6. Petres Lajos Tomas – Harghita

7. Silivestru Andreea – Bucuresti

8. Butuza Alexandru – Bucuresti

9. Spiridon Estera Livia – Bucuresti

10. Catrina Mirela Magadalena – Brasov

11. Neacsu Victor Iordan – Mehedinti

12. Haidau Roxana-Petronela – Brasov

13. Stan Brianna-Alexandra – Bucuresti

14. Popescu Maria – Constanta

15. Carstea Alma – Brasov

16. Manea Maria – Brasov

17. Prodea Luana Maria – Sibiu

18. Ciulica Elisabeta – Brasov

19. Dima Adrian Robert – Brasov

20. Mandrut Sanziana Cristiana – Bucuresti

21. Mathe Tudor Alexandru – Brasov

Categoria 11-1 4 ani

1. Benga Gabriel – Brasov

2. Moroe Tudor – Brasov

3. Peter Imola – Harghita

4. Moisei Alexandru – Bucuresti

5. Razec Christine – Brasov

6. Vasile Cristina Ileana & Ionescu Teodora- Bucuresti

7. Ionescu Nicola – Brasov

8. DUO – GALE Moeciu – Brasov

9. Robescu Hotatiu Stefan – Brasov

10. Grupul Folk HOINARII CRAIULUI – ZARNESTI – Brasov

Categoria 15-20 ani

1. Tintea Roxana Ioana – Brasov

2. Puchiu Emanuel-Florin – Brasov

3. Coman Andrei – Brasov

4. Mocanasu Liviu – Brasov

5. Craciun Alexandru-Mircea – Brasov

6. Lazar Laura – Brasov

7. Boboia Eduard  – Brasov

8. Moasea Octavian – Brasov

9. Pepine Ovidiu – Brasov

Sectiunea Muzica Populara

Categoria 7-10 ani

1. Constantea Daciana Laura Oana – Cluj

2. Mironescu Elena Laura – Brasov

3. Vilceanu Romina Maria – Valcea

4. Roman Larisa-Mihaela – Brasov

5. Crisan Flavia – Brasov

6. Neacsu George – Brasov

7. Ivan Ana-Maria Daria – Bucuresti

8. Antonia & Petru – Prahova

9. Curca Malina Elena – Prahova

10. Pantazi Gabriela Valeria – Prahova

11. Stoica Antonia Maria – Prahova

12. Vlad Bianca Mihaela – Prahova

13. Luana & Laurentiu – Prahova

14. Schindler Petru – Prahova

15. Tudorache Ruxandra Luana – Prahova

16. Mocanu Iulia Elena – Brasov

17. Popescu Maria – Constanta

18. Moldovan Paula Cosmina – Sibiu

19. Serbanuca Claudia Maria – Arges

20. Popa Andreea – Brasov

21. Cristovici Beatrice Adriana – Brasov

22. Afrasinei Valentin Mihai – Brasov

Categoria 11-14 ani

1. Man Raul Alin – Brasov

2. Mocanu Raul – Brasov

3. Benga Madalina – Brasov

4. Cojocaru Gabriel Ionut – Brasov

5. Vatafu Iulia – Vrancea

6. Duicu Adriana-Elena – Brasov

7. Iovita Casiana – Brasov

8. Neacsu Andreea – Brasov

9. Carstinoiu Laurentiu Constantin – Prahova

10. Petrache Elena Roxana – Prahova

11. Paraschivoiu Maria-Magdalena – Prahova

12. Pascu Ana-Maria – Brasov

13. Benga Madalina Georgiana – Brasov

14. Dragoiu Bogdan – Brasov

15. Oana Bianca – Brasov

16. Kristali Maria – Brasov

17. Preda Alexandra – Brasov

18. Duet Funariu Madalina si Popa Daniela – Brasov

Categoria 15-20 ani

1. Oltean Andreea-Adelina – Covasna

2. Mihaita Adina Elena – Prahova

3. Pantazi Ciprian Ciprian Stefan – Prahova

4. Sasu Ionut Madalin – Prahova

5. Vlaicu Silvia Mihaela – Prahova

6. Serban Andreea Sabina – Prahova

7. Pastor Alexandra – Brasov

8. Munteanu Florina – Suceava

9. Lacatus Ioana Maria – Sibiu

10. Duta Ecaterina-Florina – Sibiu

11. Tuca Teodora – Dambovita

12.  Ioana Moldovan – Cluj

13. Banu Adrian Ion – Brasov

14. Cojanu Alexandra & Popa Daniela – Brasov

15. Letca Roberta & Rusu Alexandra – Brasov

16. Cristolovean Alexandra – Brasov

Sectiunea Muzica Pop

Categoria 7-10 ani

1. Constantea Daciana Laura Oana – Cluj

2. Hârlab Liana Maria – Brasov

3. Georgescu Maria Catalina – Bucuresti

4. Guia Diana-Andreea – Hunedoara

5. Silivestru Andreea – Bucuresti

6. Boicu Alboni Eliane – Brasov

7. Ivan Adrian Stefan – Brasov

8. DUO Lia si Adi – Brasov

9. Buzatu-Dan Valentin – Calarasi

10. Neacsu Catalina-Alexandra – Brasov

11. Isaila Doris Carolina – Brasov

12. Ivan Ana-Maria Daria – Bucuresti

13. Ionescu Alexandra Nicoleta – Brasov

14. Simionescu Dominique – Sibiu

15. Porancea Ariana-Maria – Brasov

16. Manea Denisa Adriana – Iasi

17. Dima Denisa Luiza – Ilfov

18. Stanciulescu Ana – Ilfov

19 Luca Nicole – Brasov

20. Neacsu Victor Iordan – Mehedinti

21. Alexandrescu Ariana Gabriela – Mehedinti

22. Serban Claudia Denisa – Calarasi

23. Stan Brianna-Alexandra – Bucuresti

24. Ionescu Andra-Maria – Calarasi

25. Popescu Maria – Constanta

26. Pican Ioan Antoniu – Prahova

27. Husman Sebastian – Iasi

28. Pupezescu Cosmina Elena – Dambovita

29. Bacila Simina Ioana – Cluj

30. Borbei Georgiana – Cluj

31. Cota Patric Lucian – Cluj

32. Marincus Larisa – Cluj

33. Grup  -THREE FOR ONE – Cluj

34. Garofitele Muntelui – Brasov

Categoria 11-14 ani

1. Streinu Tabita Mihaela – Mehedinti

2. Cojocaru Gabriel Ionut – Brasov

3. Margarit Diana – Prahova

4. Dragan Diana – Prahova

5. Popescu Bianca-Elena – Arges

6. Muller Andreea – Bucuresti

7. Oncea Denisa – Hunedoara

8. Mihaies Ana-Maria – Bihor

9. Duo Adrii & Elii – Brasov

10. Nicolae Iulia Catalina – Prahova

11. Szakacs Timea – Brasov

12. Apostol Malina Andreea – Valcea

13. Munoz Guerra Eduard – Bucuresti

14. Cretu Miruna Izabela – Brasov

15. Pascu Ana-Maria – Brasov

16. Rucsanda Ioana – Brasov

17. Dobos Maria – Brasov

18. Cretu Andrada-Luminita – Mehedinti

19. Duo AVE (Andrada si Victor) – Mehedinti

20. Acatrinei Georgia – Neamt

21. Gheorghe Minodora – Prahova

22. Prodan Bianca – Brasov

23. Istodor Serena – Dambovita

24. Double S – Dambovita

25. Ionita Bianca Alexandra – Dambovita

26. Ciobotaru Patricia Casandra Denisa – Oradea

27. Bacila Ilinca Maria – Cluj

28. Brad Thea – Cluj

29. Chiorean Raluca-Dana – Cluj

30. Perde Anna – Cluj

31. Rusu Alia – Cluj

32. Rusu Diana – Cluj

33. Viman Alexandra – Cluj

34. Medrea Giulia – Cluj

35. Duo THEANA – Cluj

36. Grup Ministar – Cluj

37. Grup -QUATRO – Cluj

38. Trio – For You – Cluj

39. Socaciu Theodora – Cluj

40. Stelutele Craiului – Brasov

41. Lorincz Edith-Ana – Brasov

42. Duo By & Ly – Brasov

Categoria 15-20 ani

1. Coman Andrei – Brasov

2. Apostol Monica – Prahova

3. Berescu Alberto – Covasna

4. Spataru Alexandru – Brasov

5. Petcu Raluca – Brasov

6. Timbuc Florin – Brasov

7. Tomus Paul Gabriel – Alba Iulia

8. Bianu Miruna Cezara – Alba Iulia

9. Ionita Cristina – Calarasi

10. Ardeleanu Andreea Victoria – Alba Iulia

11. Bajzat Orsolya – Brasov

12. Ciungalan George – Vrancea

13. Susu Paula-Deana – Brasov

14. Gavan Evelina – Brasov

15. Blagescu Georgiana-Luiza – Neamt

16. Rosianu Andreea-Maria – Sibiu

17. Zlataru Kati Alexandra – Bucuresti

18. Lazar Laura Ana – Brasov

19. Barzoi Laurentiu – Hunedoara

20. Dumitru Florentina – Sibiu

21. Rosca Ana-Iulia – Brasov

22. Mircea George Robert – Brasov

23. Mihai Daniela – Bucuresti

24. Zaharia Alexandra Larisa – Bucuresti

25. Hergheligiu Simona-Nicoleta – Brasov

26. Bodriug Lavinia – Brasov

27. Istodor Stefania – Dambovita

28. Moldovan Ioana – Cluj

29. Nicoschi Teodora – Cluj

30. Nicula Patricia – Cluj